Відбудеться дискусія «Гра Жанрів: фентезі vs трилер»

Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука запрошує на дискусію «Гра Жанрів: фентезі vs трилер», що відбудеться за участі молодих українських авторів.

Зима вже тут! на дискусії «Гра Жанрів: фентезі vs трилер» говоритимемо про переваги кожного з жанрів; чому автори вибрали для себе саме такий; створення персонажів та їхній зв’язок зі справжніми прототипами; у якому жанрі вигідніше та цікавіше писати в Україні; і спробуємо врешті визначити – який посяде на залізний трон?

Учасники дискусії:

  • Андрій Новік — дебютант 2019 року, автор успішного гостросюжетного трилера «Останній Спадок»;
  • Поліна Кулакова — прикапатська письменниця, з під пера якої з’явилося вже три книги у жанрі трилера – «Я пам’ятатиму твоє обличчя», «Корсо», «Дівчина, яку ми вбили»;
  • Наталія Матолінець — львівська авторка, справжня майстриня підліткового та міського фентезі. Відома українському читачу як і романами («Гессі» та «Варта у Грі»), так і оповіданнями в фантастичних збірках. Номінант літературного конкурсу «Коронація Слова».
  • Віктор Янкевич — письменник з Тернопільщини, справжній знавець у царині детективу. Добре відомий як автор гостросоціального детективу «Тенета», та гостросюжетного детективу «Копія»;
  • Ярина Каторож — Винниківська (Львів) письменниця, номінант літературного конкурсу «Коронація Слова». Авторка фентезійного роману «Алхімія Свободи», а також трилогії (епічне, пригодницьке фентезі) «Палімпсест» — «Стожар», «Альянс», (третя книга готується).

Модерує Тетяна Пилипець.

Подія на Фейсбуці