З’явився трейлер екранізації роману «Фелікс Австрія» Софії Андрухович

У мережі з’явився трейлер екранізації відомого роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Відео виклали на Youtube-каналі компанії Film.ua.

Екранізація режисерки Христини Сиволап матиме назву «Віддана» і вийде на екранах 16 січня наступного року.

«Фелікс Австрія» — другий роман Софії Андрухович, виданий 2014 року у «Видавництві Старого Лева». Авторка писала книжку протягом року.

За роман Андрухович отримала кілька нагород: Спеціальну відзнаку Форуму видавців-2014, премію «Книга року ВВС-2014», «ЛітАкцент року-2014», премію Фонду Лесі та Петра Ковалевих-2015 та Visegrad Eastern Partnership Literary Award-2016.

У 2016-му «Фелікс Австрію» переклали німецькою та видали в австрійському видавництві Residenz Verlag під назвою «Der Papierjunge» («Паперовий хлопчик»). Також роман видали у Польщі.

Раніше повідомлялося, що історична драма «Фелікс Австрія», яку створюють за мотивами однойменного роману Софії Андрухович, увійшла до п’ятірки фіналістів Міжнародного аудіовізуального тренінгу для повнометражних художніх фільмів.

Нагадаємо, що в липні проєкт екранізації роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» взяв участь у пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю.

Джерело Читомо.